SSK Konjuh:Održan Memorijal Ahmed Muratović-Adi

Streljački sportski klub Konjuh Živinice organiizovao je takmičenje u znak sjećanja na svog rano preminulog člana Ahmeda Muratovića Adija.Prije početka turnira rodbina, prijateljji i članovi kluba položili su cvijeće na mezar u Bašigovcima.

Ovoga puta održan je 3.po redu Memorijalni turnir “Ahmed Muratović-Adi”.Nakon posjete mezaru rahmetli Ahmeda, oživljena su sjećanja na ovog svestranog mladića, te održano takmičenje na kome su pobjednicima uručene prigodne nagrade.

U ženskoj kategoriji prvo mjesto osvojila je Šaha Hodžić,te je tako potvrdila prošlogodišnji uspjeh, kada je takođe pobijedila.2.mjesto osvojila je Elmira Nukić i 3.Lejla Nišić.

U muškoj kategoriji 1. mjesto osvojio je Sanel Hadžikić,2. Maid Džafić i 3.Armin Okić.