MZ Oskova:Praznik u znaku radnih pobjeda
25.11.2011 09:45
0 komentara
Juče je u Mjesnoj zajednici Oskova održana svečanost u povodu Dana državnosti Bosne i Hercegovine, koji su mještani ovog dijela Živinica obilježili značajnim radnim pobjedama, o kojima je govorio predsjednik ove lokalne zajednice Enver Aljić /slika na naslovnici/:
"Područje Oskove bilo je ove godine pravo radilište tokom cijele godine.Sa zadovoljstvom mogu istaći da smo realizovali svih 14 planiranih projekata, za koje su mnogi tvrdili da su više spisak želja nego realnost.Sve ove rezultate postigli smo zahvaljujući naporima naših građana i posebno aktivistima u građevinskim odborima, ali i podršci općinskih službi".
Prisutnima se obratio i općinski načelnik Hasan Muratović, sa čestitkom za Dan državnosti BiH, ali i za postignute rezultate:
"Ovo područje se umnogome razlikuje od onoga što je bilo u periodu od prije pet godina.Nastavićemo i ove godine ravnomjernijim razvojem svih dijelova naše općine, pa i Oskove.Napravićemo trotoare za pješake, kao i šetalište uz rijeku Oskovu. Imate dobre puteve i vodovodnu mrežu, a imate i sve uslovi da sve objekte priključite na gradsku kanalizacionu mrežu, te nećete imati problema s otpadnim vodama.Septičke jame će otići u zaborav, jer s novim kolektorom napravićemo ekološki čistu sredinu"./Š.G./
Načelnik Muratović uputio građanima čestike za Dan državnosti i postignute radne pobjede
Članovi Savjeta MZ Oskova i gosti
Slične vijesti
DODAVANJE KOMENTARA
Ostavljati komentare mogu samo registrovani korisnici, molimo vas da se registrujete ili logujete kako bi mogli ostaviti komentar.