SKOSI:Uspjeh na Šestoaprilskom turniru

-Članice Streljačkog kluba osoba sa invaliditetom pobjednici Šestoaprilskog turnira u Sarajevu

U sklopu obilježavanja 6.aprila,Dana oslobođenja Grada Sarajeva, održan je 19.Šestoaprilski turnir u sportskom streljaštvu za osobe sa invaliditetom.Na takmičenju je učestvovalo 10 klubova iz BiH.

U ekipnom plasmanu članice SKOSI Živinice su osvojile prvo mjesto u ekipnom plasmanu i zlatnu medalju.Žensku ekipu su činile Safeta Jagodić i Alma Hodžić.

U pjedinačnom plasmanu članice SKOSI Živinice su ukupno osvojile 5 medalja i to 1 zlatnu u kategoriji SH-1, koju je osvojila Azra Gurda, dok su još osvojene 1 srebrna i 3 bronzane medalje.

U muškoj kategoriji odlične rezultate su postigli i Murić Jasmin sa 172 kruga i Duraković Ensar sa 160 krugova./Predsjednik UO Bećir Džinić/